Ongeval met letsel op Pinkelseweg in Rheden
De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Pinkelseweg en Dr. Langemeijerweg in Rheden.
De melding kwam rond kwart voor vijf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Rheden is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Rheden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Rheden is de afgelopen 30 dagen 10 keer gealarmeerd. De ambulance moest 46 keer naar die plaats toe.