Voertuigbrand op Vermeerlaan in Scherpenzeel
De brandweer is zondagavond uitgerukt na een melding over een autobrand op Vermeerlaan in Scherpenzeel.
De melding kwam rond kwart over acht 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Scherpenzeel is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Scherpenzeel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Scherpenzeel 3 keer gealarmeerd. De ambulance moest 39 keer naar die plaats toe.