Ongeval met letsel in Terschuur
De brandweer van Terschuur is vrijdag 29 december gealarmeerd voor loos alarm. De melding werd om 17:08 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Terschuur, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Terschuur is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Terschuur reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Terschuur 2 keer gealarmeerd en moest de ambulance 68 keer naar die plaats toe.