Ongeval met letsel op Floralaan in Wageningen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
16 mei 2025 11:37

De hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Floralaan en Van Uvenweg in Wageningen.

De melding kwam rond kwart voor twaalf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Wageningen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Wageningen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Wageningen is de afgelopen 30 dagen 41 keer gealarmeerd. De ambulance moest 143 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

11:37
aanrijding letsel floralaan van uvenweg wageningen 348837
 
Alarmcodes
 
0830999 Meldkamer Oost Nederland Monitorcode
 
0930010 Persinfo Regionaal Ede