Brandweer met spoed naar Waldhoorn in Zevenaar tilassistentie ambulance
De brandweer van Zevenaar is maandag 22 mei gealarmeerd voor tilassistentie ambulance op Waldhoorn. De melding werd om 17:57 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Zevenaar, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Zevenaar is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Zevenaar reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Zevenaar 14 keer gealarmeerd en moest de ambulance 147 keer naar die plaats toe.