Ongeval met letsel op A12 in Zevenaar
Op de A12 in Zevenaar heeft vrijdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam kort na vier uur in de middag bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Zevenaar is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Zevenaar reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 16 keer naar Zevenaar gestuurd en moest de ambulance 159 keer naar die plaats toe.