Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op Nieuwe Weg in Alphen
Op de Nieuwe Weg in Alphen heeft woensdagavond een ongeval plaatsgevonden waarbij een voertuig te water is geraakt. Mogelijk zijn hierbij één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde ongeveer tien voor half 9 's avonds. Over de toedracht van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Alphen valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Alphen, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 3 keer naar Alphen gestuurd en moest de ambulance 7 keer naar die plaats toe.