Ongeval met letsel op Nieuwe Rijksweg in Beek

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
31 januari 2026 03:14

De hulpdiensten zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Nieuwe Rijksweg in Beek.

De melding kwam rond kwart over drie 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Beek is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Beek reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Beek is de afgelopen 30 dagen 1 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

03:14
aanrijding letsel n325 li - nieuwe rijksweg beek ubbergen 78316
 
Alarmcodes
 
0933350 Persinfo Regionaal Ewijk
 
0830999 Meldkamer Oost Nederland Monitorcode