Ongeval met letsel op A2 in Beesd
Op de A2 in Beesd heeft zaterdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond kwart over 12 in de middag bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Beesd valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Beesd, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 3 keer naar Beesd gestuurd. De ambulance moest 16 keer naar die plaats toe.