Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op van Heemstraweg in Beneden-Leeuwen

Foto: Inter Visual Studio (Archief)
7 december 2022 16:27

Op de van Heemstraweg in Beneden-Leeuwen heeft woensdagmiddag een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.

Het ongeval gebeurde rond half 5 's middags. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.

Beneden-Leeuwen valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 8 keer naar Beneden-Leeuwen gestuurd en moest de ambulance 221 keer naar die plaats toe.


Tijdlijn P2000 meldingen

16:27
a2 dia van heemstraweg 6658kg beneden-leeuwen 179059
 
Alarmcodes
 
0923130
16:27
aanrijding letsel van heemstraweg beneden-leeuwen
 
Alarmcodes
 
0933350 Persinfo Regionaal Ewijk