Gaslekkage op Perenstraat in Beneden-Leeuwen
De brandweer is donderdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage op de Perenstraat in Beneden-Leeuwen.
De melding kwam rond half vier 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Beneden-Leeuwen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Beneden-Leeuwen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Beneden-Leeuwen 9 keer gealarmeerd. De ambulance moest 206 keer naar die plaats toe.