Ongeval met letsel op van Heemstraweg in Beneden-Leeuwen
Op de van Heemstraweg in Beneden-Leeuwen heeft dinsdagochtend een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde ongeveer tien voor half twaalf in de ochtend. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Beneden-Leeuwen valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Beneden-Leeuwen, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 10 keer naar Beneden-Leeuwen gestuurd. De ambulance moest 194 keer naar die plaats toe.