Traumaheli met spoed naar Ficarystraat in Beuningen
Donderdag 10 oktober is de traumaheli met spoed naar de Ficarystraat in Beuningen gegaan. De melding werd om 08:03 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Gelderland-Zuid.
Beuningen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Beuningen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Beuningen 13 keer gealarmeerd en moest de ambulance 89 keer naar die plaats toe.