Traumaheli gealarmeerd voor incident op Alida de Jongstraat in Culemborg
Een ambulance is maandag 19 januari met spoed uitgereden naar Culemborg voor een medisch incident aan de Alida de Jongstraat. De melding werd om 14:27 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Gelderland-Zuid.
Culemborg is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Culemborg reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Culemborg 51 keer gealarmeerd. De ambulance moest 211 keer naar die plaats toe.