Traumaheli naar Beethovenlaan in Doorwerth
Maandag 30 november is de traumaheli met spoed naar de Beethovenlaan in Doorwerth gegaan. De melding werd om 19:51 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Gelderland-Zuid.
Doorwerth is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Doorwerth reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Doorwerth 4 keer gealarmeerd en moest de ambulance 31 keer naar die plaats toe.