Ambulance met spoed naar Maasstraat in Enspijk
Maandag 10 augustus is de ambulance met spoed uitgereden naar de Maasstraat in Enspijk. De melding werd om 03:50 via het P2000 netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Gelderland-Zuid.
Enspijk is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Enspijk reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Enspijk 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 5 keer naar die plaats toe.