Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op A73 in Heumen
Op de A73 in Heumen heeft woensdagochtend een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde vlak na twaalf uur in de ochtend. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Heumen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Heumen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 6 keer naar Heumen gestuurd. De ambulance moest 14 keer naar die plaats toe.