Ongeval met letsel op A73 in Heumen
Op de A73 in Heumen heeft woensdagochtend een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam kort na negen uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Heumen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Heumen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 1 keer naar Heumen gestuurd en moest de ambulance 10 keer naar die plaats toe.