Persoon te water op in Ijzendoorn
De brandweer is zaterdagmiddag uitgerukt na een melding over een persoon te water in Ijzendoorn. Onduidelijk is of er iemand gewond is geraakt. Wel is ook een ambulance gealarmeerd.
De melding kwam vlak voor vier uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Ijzendoorn is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Ijzendoorn reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Ijzendoorn 4 keer gealarmeerd. De ambulance moest 11 keer naar die plaats toe.