Middelbrand op Ganzert in Ingen
In Ingen is zaterdagmiddag een brand uitgebroken aan de Ganzert. De brandweer is met meerdere voertuigen uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang en schade is nog niets bekend. De brand is waarschijnlijk begonnen in de schoorsteen.
De brand werd ongeveer tien voor half drie 's middags ontdekt. De brandweer is uitgerukt met 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker. Korpsen uit omliggende plaatsen als Maurik, Tiel en Lienden zijn ook gealarmeerd.
Ingen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Ingen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 4 keer naar Ingen gestuurd. De ambulance moest 17 keer naar die plaats toe.