Ongeval met letsel op Oosterhoutsedijk in Lent

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
11 maart 2026 12:13

De hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Oosterhoutsedijk in Lent.

De melding kwam rond kwart over twaalf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Lent is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Lent reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Lent 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 53 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

12:13
aanrijding letsel oosterhoutsedijk lent 181261
 
Alarmcodes
 
0933350 Persinfo Regionaal Ewijk
 
0830999 Meldkamer Oost Nederland Monitorcode