Traumaheli naar Heuvelstraat in Maasbracht
Donderdag 15 januari is de traumaheli met spoed naar de Heuvelstraat in Maasbracht gegaan. De melding werd om 11:39 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Gelderland-Zuid.
Maasbracht is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Maasbracht reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Maasbracht 2 keer gealarmeerd en moest de ambulance 5 keer naar die plaats toe.