Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op N320 in Maurik
Bij een ongeval op de N320 in Maurik is donderdagochtend een voertuig te water geraakt, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde ongeveer kwart over 9 in de ochtend. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook is er een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Maurik is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Maurik reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 4 keer naar Maurik gestuurd. De ambulance moest 23 keer naar die plaats toe.