Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op Homoetsestraat in Maurik
Op de Homoetsestraat in Maurik heeft maandagochtend een ongeval plaatsgevonden waarbij een voertuig te water is geraakt. Mogelijk zijn hierbij één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde iets na elf uur 's ochtends. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook is er een ambulance naar het incident gestuurd. Over de toedracht van het ongeval is nog niets bekend.
Maurik valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 5 keer naar Maurik gestuurd en moest de ambulance 26 keer naar die plaats toe.