Ongeval met letsel op A15 in Meteren, traumaheli gealarmeerd
Bij een ongeval op de A15 in Meteren zijn vrijdagnacht mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is opgeroepen.
Het ongeval gebeurde rond kwart voor 2 in de nacht. Er is, naast de traumaheli, ook een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Meteren valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Meteren, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 1 keer naar Meteren gestuurd. De ambulance moest 11 keer naar die plaats toe.