Hulpdiensten uitgerukt voor voertuig te water op A15 in Meteren
Op de A15 in Meteren heeft vrijdagmiddag een ongeval plaatsgevonden waarbij een voertuig te water is geraakt. Mogelijk zijn hierbij één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde kort na drie uur 's middags. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Meteren valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Meteren, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 1 keer naar Meteren gestuurd en moest de ambulance 17 keer naar die plaats toe.