Wateroverlast op De Weem in Nijmegen
De brandweer van Nijmegen is dinsdag 13 januari gealarmeerd voor een wateroverlast op De Weem. De melding werd om 18:26 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Nijmegen, die het verzoek kreeg om zonder spoed ter plaatse te gaan.
Nijmegen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Nijmegen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Nijmegen 202 keer gealarmeerd en moest de ambulance 1079 keer naar die plaats toe.