Ongeval met letsel op van Diemerbroeckstraat in Nijmegen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
26 januari 2026 22:14

De hulpdiensten zijn maandagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de van Diemerbroeckstraat in Nijmegen.

De melding kwam rond kwart over tien 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Nijmegen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Nijmegen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Nijmegen 175 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.087 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

22:14
aanrijding letsel van diemerbroeckstraat nijmegen 67658
 
Alarmcodes
 
0933350 Persinfo Regionaal Ewijk
 
0830999 Meldkamer Oost Nederland Monitorcode