Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Bonegraafseweg in Ochten
Bij een ongeval op de Bonegraafseweg in Ochten zijn zaterdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer tien voor half 6 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Ochten valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Ochten, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 4 keer naar Ochten gestuurd en moest de ambulance 24 keer naar die plaats toe.