Ongeval met letsel op Dodewaardsestraat in Opheusden
Op de Dodewaardsestraat in Opheusden heeft zaterdagavond een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde rond kwart voor 12 's avonds. Er zijn twee ambulances naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Opheusden is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Opheusden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 3 keer naar Opheusden gestuurd en moest de ambulance 23 keer naar die plaats toe.