Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Tielsestraat in Opheusden
Bij een aanrijding op de Tielsestraat in Opheusden zijn donderdagavond een persoon zwaar gewond geraakt. Het slachtoffer moest worden gereanimeerd.
De eerste melding kwam ongeveer tien over half 8 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Opheusden valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Opheusden, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 8 keer naar Opheusden gestuurd en moest de ambulance 44 keer naar die plaats toe.