Ambulance met spoed naar Flank in Vuren
Een ambulance is woensdag 11 juni met spoed uitgereden naar Vuren voor een medisch incident aan Flank. De melding werd om 23:09 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Gelderland-Zuid.
Vuren is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Vuren reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Vuren 5 keer gealarmeerd. De ambulance moest 14 keer naar die plaats toe.