Gaslekkage op Koningin Julianaplantsoen in Waardenburg
De brandweer is maandagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage op de Koningin Julianaplantsoen in Waardenburg.
De melding kwam rond kwart voor elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Waardenburg is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Waardenburg reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Waardenburg 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 134 keer naar die plaats toe.