Ongeval met letsel op A15 in Wadenoijen
Op de A15 in Wadenoijen heeft donderdagnacht een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde rond tien over half 3 's nachts. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Wadenoijen valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Wadenoijen, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 1 keer naar Wadenoijen gestuurd en moest de ambulance 4 keer naar die plaats toe.