Traumaheli gealarmeerd voor incident aan Hoogmeer in Wijchen
Een ambulance is woensdag 17 januari met spoed uitgereden naar Wijchen voor een medisch incident aan de Hoogmeer. Ook is er een traumahelikopter gealarmeerd. De melding werd om 04:39 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Gelderland-Zuid.
Wijchen valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 30 keer naar Wijchen gestuurd en moest de ambulance 154 keer naar die plaats toe.