Traumaheli gealarmeerd voor incident op Hoogmeer in Wijchen
Een ambulance is donderdag 19 juni met spoed uitgereden naar Wijchen voor een medisch incident aan Hoogmeer. De melding werd om 11:17 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Gelderland-Zuid.
Wijchen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Wijchen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Wijchen 17 keer gealarmeerd. De ambulance moest 174 keer naar die plaats toe.