Voertuigbrand op Steenweg in Zaltbommel
De brandweer is vrijdagmiddag uitgerukt na een melding over een autobrand op de Steenweg in Zaltbommel.
De melding kwam rond kwart over vier 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Zaltbommel is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Zaltbommel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Zaltbommel is de afgelopen 30 dagen 11 keer gealarmeerd. De ambulance moest 127 keer naar die plaats toe.