Brand in een winkel op Deventerstraat in Apeldoorn
Aan de Deventerstraat in Apeldoorn is donderdagochtend een brand in een winkel gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart voor negen 's ochtends uit. Met onder meer 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd. Uit onder andere Deventer is de brandweer om bijstand gevraagd.
Apeldoorn is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Apeldoorn reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Apeldoorn 138 keer gealarmeerd. De ambulance moest 938 keer naar die plaats toe.