Voertuigbrand op Loenenseweg in Beekbergen
De brandweer is zondagavond uitgerukt na een melding over een autobrand op de Loenenseweg in Beekbergen.
De melding kwam vlak na tien uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Beekbergen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Beekbergen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Beekbergen is de afgelopen 30 dagen 5 keer gealarmeerd. De ambulance moest 54 keer naar die plaats toe.