Ambulance met spoed naar Beemte Broekland
Een ambulance is vrijdag 17 januari met spoed uitgereden naar Beemte Broekland voor een medisch incident. De melding werd om 7:21 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Noord en Oost-Gelderland.
Beemte Broekland is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Beemte Broekland reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Beemte Broekland 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 8 keer naar die plaats toe.