Voertuig te water op Beemterweg in Beemte Broekland
De hulpdiensten zijn in de nacht van donderdag op vrijdag uitgerukt na een melding over een voertuig te water op de Beemterweg in Beemte Broekland.
De melding kwam rond kwart voor vijf 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Beemte Broekland is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Beemte Broekland reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Beemte Broekland 0 keer gealarmeerd. De ambulance moest 2 keer naar die plaats toe.