Woningbrand op de Hazelaar in Didam
Aan de de Hazelaar in Didam is in de nacht van woensdag op donderdag een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart voor zes 's nachts uit. De brandweer is gealarmeerd, waarbij één tankautospuit is opgeroepen.
Didam is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Didam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Didam 19 keer gealarmeerd. De ambulance moest 91 keer naar die plaats toe.