Ongeval met letsel op Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem, traumaheli gealarmeerd
Bij een aanrijding op de Burgemeester van Nispenstraat in Doetinchem zijn zaterdagnacht mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
Het ongeval gebeurde vlak na twee uur in de nacht. Er zijn, naast de traumaheli, ook twee ambulances naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Doetinchem valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Doetinchem, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 22 keer naar Doetinchem gestuurd. De ambulance moest 259 keer naar die plaats toe.