Ongeval met letsel op Braamtseweg in Doetinchem

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
16 september 2025 08:26

De hulpdiensten zijn dinsdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Braamtseweg in Doetinchem.

De melding kwam rond half negen 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Doetinchem is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Doetinchem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Doetinchem 46 keer gealarmeerd. De ambulance moest 294 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

08:26
aanrijding letsel kuster olie braamtseweg doetinchem 687759
 
Alarmcodes
 
0830999 Meldkamer Oost Nederland Monitorcode
 
0830211