Gaslekkage op Blokhuislaan in Doetinchem
De brandweer is donderdagavond uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage op Blokhuislaan in Doetinchem.
De melding kwam vlak voor acht uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Doetinchem is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Doetinchem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Doetinchem 27 keer gealarmeerd. De ambulance moest 274 keer naar die plaats toe.