Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Coldenhovenseweg in Eerbeek
Bij een ongeval op de Coldenhovenseweg in Eerbeek zijn dinsdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam rond half 1 in de middag bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Eerbeek valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar het juiste brandweerkorps of ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 3 keer naar Eerbeek gestuurd en moest de ambulance 49 keer naar die plaats toe.