Traumaheli gealarmeerd voor incident op Bachstraat in Eerbeek
Een ambulance is zaterdag 2 augustus met spoed uitgereden naar Eerbeek voor een medisch incident aan de Bachstraat. De melding werd om 11:52 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Noord en Oost-Gelderland.
Eerbeek is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Eerbeek reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Eerbeek 15 keer gealarmeerd. De ambulance moest 56 keer naar die plaats toe.