Gaslekkage op Officiersweg in Epe
De brandweer is donderdagavond uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op de Officiersweg in Epe.
De melding kwam rond half twaalf 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Epe is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Epe reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Epe 12 keer gealarmeerd. De ambulance moest 114 keer naar die plaats toe.