Reanimatie op Jhr. Dr. C.J. Sandbergweg in Ermelo, traumaheli gealarmeerd
De hulpdiensten zijn maandagochtend uitgerukt voor een reanimatie aan de Jhr. Dr. C.J. Sandbergweg in Ermelo.
De melding kwam om ongeveer kwart over 11 bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar het incident gestuurd om hulp te verlenen en ook de traumahelikopter is gealarmeerd.
De plaats Ermelo valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Ermelo, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Ermelo 26 keer gealarmeerd en moest de ambulance 145 keer naar die plaats toe.