Traumaheli naar Zutphenseweg in Gorssel
Vrijdag 15 juni is de traumaheli met spoed naar de Zutphenseweg in Gorssel gegaan. De melding werd om 14:46 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Noord en Oost-Gelderland.
Gorssel is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Gorssel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Gorssel 1 keer gealarmeerd en moest de ambulance 17 keer naar die plaats toe.